Artykuły

Sieć sklepów wolnocłowych wybrała eGrafiki

Właściciel sieci sklepów zajmujący się sprzedażą wolnocłową zdecydował się na rozwiązanie- eGrafiki.  Nasze narzędzie poprawi zarządzanie czasem pracy oraz umożliwi skrócenie i optymalizację procesu planowania i rozliczania czasu pracy.  

Zarządzanie rozwojem kompetencji pracowników w jednej ze spółek PGE

Spółka, zajmująca się obrotem energii elektrycznej na terenie całego kraju zdecydowała się na przeprowadzenie oceny kompetencji wśród swoich pracowników. Oceną zostanie objętych 1500 pracowników firmy. Oferowana przez nas eusługa zawiera rozwiązania eliminujące najczęstsze problemy towarzyszące ocenie kompetencji, dzięki temu mamy pewność, że Klient przeprowadzi sprawnie proces oceny i otrzyma rzetelne i obiektywne wyniki.

Wnioski urlopowe nie muszą być składane w formie papierowej

Dzięki naszemu rozwiązaniu zapomnisz o bałaganie w papierowej dokumentacji , przyspieszysz proces akceptacji wniosków, oszczędzisz czas oraz zredukujesz wydatki związane z obsługą papierowych wniosków. eWnioski pozwalają szybko i sprawnie zarządzać wieloma rodzajami wniosków pracowniczych, takimi jak np. wnioskami o urlop wypoczynkowy, urlop na żądanie czy urlop okolicznościowy. Chcesz dowiedzieć się więcej, klilknij tutaj.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

wesołych świąt bożego narodzenia życzy HRMobilny

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz samych sukcesów w Nowym 2015 roku
życzy
HRMobilny

Aplikacje HRMobilny- jakie to proste

Poprawa jakości zarządzania, ocena okresowa, zarządzanie kompetencjami, badanie zaangażowania, system obsługi wniosków urlopowych i wniosków pracowniczych i inne procesy HR nie muszą być skomplikowane, pracochłonne i czasochłonne. 

Żeby podnieść innowacyjność swojej firmy, skuteczność działu HR i ustalić priorytety dla swojej Firmy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, wystarczy jedynie dostęp do Internetu i wybrane aplikacje HRMobilny.

Przekonaj się, jakie to proste. Zobacz "Jak działają e-uslugi HRMobilny?"