HRMobilny - innowacyjne e-usługi

eUsługi HR - nowoczesne zarządzanie HR

 

E-usługi są narzędziem przyszłości, dlatego tworzymy je z wielką pasją i zaangażowaniem. Umożliwiają one bowiem zastosowanie zaawansowanych rozwiązań wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi w dużych firmach i wszędzie tam, gdzie do tej pory ich zakup nie był uzasadniony ekonomicznie, czyli przede wszystkim w firmach z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Zgodnie z obowiązującą definicją e-usługa (elektroniczna usługa), to usługa świadczona z zastosowaniem technologii informacyjnych, za pomocą systemów teleinformatycznych w publicznych sieciach telekomunikacyjnych na indywidualne żądanie usługobiorcy, bez jednoczesnej obecności stron w tej samej lokalizacji.

Dla nas e-usługi to przede wszystkim:

Oszczędność Czasu
Redukcja Kosztów
Wzrost Efektywności
Natychmiastowy dostęp do informacji i wyników.
Pełna samoobsługa przez Internet.
Więcej czasu na rozwiązywanie problemów.
Zamiast chodzić po firmie, wystarczy kliknąć.
Obniżenie kosztów obsługi kadrowej.
Automatyzacja podstawowych procesów HR.
Brak złożonego procesu wdrożenia i dodatkowych szkoleń.
Bez kosztów zakupu oprogramowania i infrastruktury IT.
Bezpieczeństwo danych i dostęp do najnowocześniejszych technologii.

 

Opracowaliśmy pakiet 12 e-usług, które udostępniamy w ramach portalu HRMobilny. Są one sukcesywnie rozwijane, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom organizacji. O wszelkich nowościach informujemy w  aktualnościach.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie, zapytać o promocje i dokonać zakupu e-usług, skontaktuj się z nami.