Nasza misja

Łączyć profesjonalizm, innowacyjność oraz możliwości nowoczesnych technologii w celu świadczenia usług wspierających cele biznesowe naszych Klientów, przez wzrost efektywności i jakości zarządzania.

Nasze wartości

Mobilność

Nasze rozwiązania umożliwiają zarządzanie zasobami ludzkimi z każdego miejsca na Ziemi, za pośrednictwem Internetu.
Umiemy pracować w różnorodnych warunkach i szybko przystosowujemy się do zmian. W każdej chwili służymy pomocą naszym Klientom.

Innowacyjność

Inspirujemy się potrzebami naszych Klientów, aby tworzyć rozwiązania wspierające rozwój ich innowacyjności i przewagi konkurencyjnej.
Korzystamy w najnowocześniejszych technologii, aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość usług.

Elastyczność

Pokonujemy różnice biznesowe, oferując usługi dostosowane do potrzeb nie tylko dużych, ale i małych i średnich przedsiębiorstw.
Dajemy naszym Klientom przestrzeń informatyczną do przeprowadzania zaawansowanych procesów zarządzania zasobami ludzkimi w ich firmach.

Profesjonalizm

Współpracujemy z praktykami biznesowymi i specjalistami w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Korzystamy z gromadzonych przez lata doświadczeń, aby nie zawieźć naszych Klientów.
Skupiamy się na tym, aby nasze rozwiązania oszczędzały cenny czas, były rzeczywistym wsparciem oraz pozwalały koncentrować się na jakości zarządzania jako gwarancji sukcesu.

 

Naszą podstawową działalnością jest serwis internetowy HRMobilny, udostępniający nowoczesne i funkcjonalne aplikacje wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi w formie tzw. e-usług, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Pomysł stworzenia pakietu e-usług w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi uzyskał uznanie komisji PARP, dzięki czemu otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.